Objednávejte letošního jedináčka CZECH MOTOCROSS 2023!

22.11.2023

Díky letošní spolupráci s MOTOLEVEL.com jsme se dostali také na MXoN v Ernée, což vedlo k další skvělé spolupráci, a to rovnou na článku pro CZECH MOTOCROSS časopis, který vzniká pod rukama skvělého týmu profesionálů. 

Na 160 stránkách kvalitního obsahu se můžete dočíst o všem, co nám sezóna 2023 přinesla. 

PŘEDPRODEJ nového čísla a doprodej starších čísel naleznete ZDE.


Na další 160stránkový CZECH MOTOCROSS časopis jste si museli počkat o několik měsíců déle. Ale je venku! Museli jsme zdražit. Věřte nám, není to nepříjemnost jen pro vás… Nová cena je 175 Kč. Berte nebo nechte být.

V letošním "jedináčkovi" jsme dali přednost a větší prostor ohlédnutím za několika seriály – MMČR MX juniorů a žen, MMČR MX seniorů MX1, MX2 a veteráni, MMČR side juniorů a seniorů a z celých seriálů pak také Classic Motocross cupu a ADAC MX Masters. Kdo má radši netradiční povídání, může se těšit na laďák od "tajného zdroje". 

Čeští MX a sidecarcrossoví závodníci se letos zapsali do terénkové historie, když se skvělými výsledky blýskli doma i ve světě. A byť si pusu na špacír pouštěla spousta zlomyslných jazyků, uznání a respekt si zaslouží rovněž český nároďák za 15. místo z Motokrosu národů 2023. Připravili jsme rekapitulaci českého MX svátku – MXGP v Lokti. Přidali jsme stručný pokec o MXGP a třídě EMX. Tým úspěšných doplňuje "kluk z titulky" – Adam Dušek, kterého jsme pořádně vyzpovídali na šampionském trůnu. Pro technicky zaměřené máme YCF pitbikes, testovačku Husqvarna endur 2024 a představení funglovky Yamaha YZ250F 2024. Pustili jsme se možná "na tenký led" taky s elektrickými motorkami pro děti. Ale pořád to není důvod k pláči, že někdo volí elektriku.

Slzy do očí vám spíš hrknou ve chvíli, kdy narazíte na vzpomínku na maďarského motokrosaře Benceho Szvobodu, který letos nečekaně opustil pozemský svět… Vrátíte se s námi zpět na 1. ročník Memoriálu Jaroslava Falty. Pustili jsme ke slovu sajdkárkrosové celebrity bratry Rozehnalovy a taky neskutečného sympaťáka a bojovníka Davida Kainzmeiera, jehož nešťastný pád upoutal na vozíku.

Chybí vám vůně benzínu a atmosféra kolem závodů? Uvolněte se a dejte tam čtenářský holeshot!KOMPLETNÍ VÝČET OBSAHU, aneb ať nekupujete motorku bez motoru:
-HT WOOD MMČR motokrosu 2023 (85 ccm, MX1, MX2, Veteráni)
-Velkolepá sezona MXGP a EMX 2023
-MS v Lokti s početnou účastní českých a slovenských jezdců
-MXoN Ernée 2023 a Češi patnáctí
-Jak to vidí náš "Tajný zdroj"
-MX SHOP SEKERKA MMČR juniorů a žen 2023
-AD#55 – mistrovská sezona Adama Duška
-Úspěšná sezona Orion Junior Racing Teamu
-DEPO fotostory Yamaha YZ250F – nejmodernější technika v retro barvách
-1. ročník Memoriálu Jaroslava Falty
-Češi a Slováci na ADAC MX Masters 2023
-Příběh Davida "Dády" Kainzmeiera
-YCF pitbikes – vyber si svou zbraň
-Strhující Strmý vrch Chýnov 2023
-Supermoto Moravský Krumlov – jedinečná show s vůní benzinu
-Hard Enduro 2023 – David Cyprián a Václav Nedvěd
-Husqvarna enduro test modelů 2024
-Představení MotoXforKids.com
-Jihočeský KP v motokrosu 2023 – shrnutí 1. sezony bez AČR
-Prezentace Nova Motocross Cupu 2023
-Classic Motocross – jubilejní desátá sezona
-MMČR sidecarcross
-Juniorský sidecarcross a druhá super sezona
-Ondřej Čermák vicemistrem světa a evropským šampionem
-Bráchové Václav a Marek Rozehnalovi
-#521FOREVER – vzpomínka na Benceho Szvobodu (1992-2023)