SPOLUPRACUJEME


Motokrosové závody i tratě v Česku na jediném webu. Každý den pro vás tým MX tratě hledá informace, kde můžete tahat i závodit. Aktuality mají z první ruky, přímo od pořadatelů a majitelů tratí, abyste se na ně mohli 100% spolehnout. S MX tratě už vám neujede jediný závod či trénink. 

Trenérská škola motorsportu ČR je vzdělávací institucí působící napříč celým motocyklovým a automobilovým sportem provozovaným na amatérské, výkonnostní a profesionální úrovni v České republice.

Jejich lektory jsou současní anebo bývalí profesionální sportovci z různých motoristických disciplín jako je karting, motokros, enduro, plochá dráha, silniční motocykly a další.

Motoristický portál MOTOLEVEL.com publikuje od roku 2010 informace z motoristické scény. Redakce se nezaměřuje výhradně na Českou republiku. Přebírají rovněž zahraniční texty a videa z ověřených zdrojů za účelem poskytování komplexního zpravodajství převážně z motokrosu, ale také z dalších motoristických disciplín.Radek je zkušený fotograf, který zná prostředí motokrosu velmi dobře. Děkujeme, že můžeme používat jeho fotografie a že nám nafotil nejednu akci. 
Kája je rovněž ostřílenou motokrosovou fotografkou a nechybí na žádných závodech. Děkujeme, že můžeme používat také její fotografie.

Maminka a věrná fanynka závodníka Jakuba Terešáka, ale také skvělá fotografka. Děkujeme, za její fotografie!

JANA TEREŠÁKOVÁ


Server Motorkáři.cz je již přes dvacet let hlavním motocyklovým webem na českém a slovenském Internetu. Návštěvníci zde najdou souhrn všech aktuálních informací a služeb souvisejících s motocykly. Navíc můžeme díky sekci Motokatalog nabídnout všechny informace o motocyklech na jednom místě.


PODPOŘILI NÁS


ČLENOVÉ SPOLKU

Josef Gažúr
zakládající člen spolku

Denisa Gažúr Fousová
zakládající členka spolku

František Župa
zakládající člen spolku

Tereza Lesniaková
členka spolku

Tomáš Novotný
člen spolku

ZDE MŮŽETE BÝT I VY!


STAŇTE SE PARTNEREM ČI ČLENEM SPOLKU

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes!

Rádi se s vámi pobavíme o možnostech spolupráce a podmínkách členství.