SPOLUPRACUJEME

Motokrosové závody i tratě v Česku na jediném webu. Každý den pro vás tým MX tratě hledá informace, kde můžete tahat i závodit. Aktuality mají z první ruky, přímo od pořadatelů a majitelů tratí, abyste se na ně mohli 100% spolehnout. S MX tratě už vám neujede jediný závod či trénink. 

Trenérská škola motorsportu ČR je vzdělávací institucí působící napříč celým motocyklovým a automobilovým sportem provozovaným na amatérské, výkonnostní a profesionální úrovni v České republice.

Jejich lektory jsou současní anebo bývalí profesionální sportovci z různých motoristických disciplín jako je karting, motokros, enduro, plochá dráha, silniční motocykly a další.

Motoristický portál MOTOLEVEL.com publikuje od roku 2010 informace z motoristické scény. Redakce se nezaměřuje výhradně na Českou republiku. Přebírají rovněž zahraniční texty a videa z ověřených zdrojů za účelem poskytování komplexního zpravodajství převážně z motokrosu, ale také z dalších motoristických disciplín.

Radek je zkušený fotograf, který zná prostředí motokrosu velmi dobře. Děkujeme, že můžeme používat jeho fotografie a že nám nafotil nejednu akci. 

Kája je rovněž ostřílenou motokrosovou fotografkou a nechybí na žádných závodech. Děkujeme, že můžeme používat také její fotografie.

Maminka a věrná fanynka závodníka Jakuba Terešáka, ale také skvělá fotografka. Děkujeme, za její fotografie!

Cílem stránky MOTOFAN.SK je informovat o motocyklovém dění rychleji, aktuálněji než tištěný měsíčník, ale zároveň přinést stejně pestré složení různých rad, tipů, ale i zážitků ze silnic a množství jiných článků.


NAŠI PARTNEŘI


STAŇTE SE PARTNEREM SPOLKU

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes!

Rádi se s vámi pobavíme o možnostech spolupráce.