KOMU A JAK JSME POMOHLI

Matyáš, ale všichni mu říkají Maty, mladý kluk z Ústeckého kraje, který od svých pěti let jezdí na motorce a miluje to! Rád na sobě pracuje a chce se každým závodem zlepšovat. Rozhodli jsme se tedy, že jej v sezóně 2024 materiálně podpoříme a vezmeme si jej pod svá křídla.

Na začátku září jsme spustili na našem instagramu výzvu, určenou motokrosovým závodníkům. Kdokoliv si mohl přes naše webové stránky požádat o finanční podporu na sezónu 2024.

Přišlo nám desítky žádostí, z nichž měli členové našeho spolku za úkol vybrat jednoho jezdce. Nicméně rozhodnutí nebylo jednoduché, a tak byli vybráni hned dva - Jakub Jakl a...

Pepa Gažúr u sebe doma přivítal aktuálního držitele červené tabulky v kategorii 125 2T Jakuba Jakla a mladého jedce Matyáše Nečase. Během 4 dnů se kluci zaměřili na fyzickou přípravu, ale také trénink startů či jízdu na různých typech tratí.

,,Myslím si, že jsme si camp užili. Dopoledne jsme měli většinou fyzickou přípravu a odpoledne jsme šli na ...

Adam Dušek se zúčastnil 7.1.2023 1.ročníku galavečera Moto Gala Night, který mimo jiné podporovala prodejna jízdních kol Martina Gmytriaka - MG24cyklo. Adam s Martinem se dali na galavečeru do řeči a dohodli se na spolupráci. Ani ne 2 týdny na to už si Adam v prodejně v Hodoníně vyzvedl jízdní kolo.

V únoru 2023 se nám podařilo navázat spolupráci s obchodem BONMOTO, kde najdete největší výběr moto vybavení. Nabídli nám motokrosové oblečení značky Kenny s výraznou slevou, což nešlo odmítnout. Měli jsme možnost se o tuto nabídku podělit, a tak jsme s sebou vzali motokrosového jezdce Matyáše Nečase, který si za velmi výhodnou cenu pořídil helmu...