TOTO JE NÁŠ PŘÍBĚH


Spolek byl založen v roce 2023 bývalým motokrosovým jezdcem, komentátorem a zpravodajcem Josefem Gažúrem za účelem podpory, zviditelnění a rozvoje motokrosu v České republice, o což se dlouhodobě snaží.


Věříme v malé změny s velkým dopadem! 

Motokros v České republice i v zahraničí má spoustu příznivců napříč všemi věkovými kategoriemi i pohlavím. Je to zkrátka životní styl doprovázený vůní benzínu, pro který když se rozhodnete, není cesty zpět. Navzdory jeho kráse se jedná o velmi nebezpečný a také finančně nákladný sport.

Rádi bychom našimi projekty rozšířili povědomí o motokrosu a přilákali další nadějné talenty, pomohli jim v jejich začátcích a provázeli je na jejich cestě. Chceme podporovat české (případně i slovenské) závodníky v jejich motokrosové kariéře a v neposlední řadě tuto komunitu stmelovat. 

Chtěli bychom se zasloužit o to, aby byl motokros více divácky atraktivní a byl o něj zájem také ze stran médií a televize, což by zapřínilo větší příval možností pro závodníky a především sponzorů.  

Buďte u toho s námi a staňte se členy naší motokrosové rodiny!


NÁŠ TÝM

Josef Gažúr
Předseda spolku

Pepa je bývalý motokrosový závodník, komentátor MXGP na stanici Eurosport 2 a v letech 2021-2022 měl na starost sociální sítě týmu JD Gunnex Racing Team či projektu Central Europe Motocross Facility (CEMF).  

Denisa Gažúr Fousová
Projektová manažerka

Denča má zkušenosti z náboru, neziskového sektoru, financí, marketingu i obchodu. Její bohaté zkušenosti se nám ve spolku velmi hodí.

Adéla Kopáčková
Instagram @czechmxnews


Adél je zkušená fashion stylistka a content tvůrkyně, která nám pomáhá s obsahem na instagram @czechmxnews.

Matyáš Nečas
TikTok @czechmxnews

Maty je mladý motokrosový závodník, který má na starosti náš TikTok účet @czechmxnews.

ČLENOVÉ SPOLKU

Josef Gažúr
zakládající člen spolku

Denisa Gažúr Fousová
zakládající členka spolku

František Župa
zakládající člen spolku

Tereza Lesniaková
členka spolku

Tomáš Novotný
člen spolku

ZDE MŮŽETE BÝT I VY!


NAPSALI O NÁS

Vybrané mediální výstupy.

Předprodej vstupenek na 3.ročník Moto Gala Night s muzikálem zahájen!

Byl zahájen předprodej vstupenek na 3. ročník akce Moto Gala Night, a to znamená jediné! Po dobu jednoho měsíce si můžete pořídit vstupenky za zvýhodněnou cenu, která se již nebude opakovat. 

JG Moto Action, z.s. confirm EMX 2T rider line up for Loket!

The expected unveiling of the selected riders who will receive support from the association JG Moto Action, z.s. and their partners for the EMX 2T race in Loket, Czech Republic, is here!

Predstavujeme mená jazdcov s podporou na pretekoch EMX 2T v Lokti

Očakávané odhalenie vybraných jazdcov, ktorí získajú podporu JG Moto Action, z.s. a ich partnerov pre preteky EMX 2T v Lokti, je tu! Prihlásilo sa celkom 17 jazdcov z Českej republiky, Slovenska, ale aj zahraničia.

MOTOFAN.SK 1.2.2024
MOTOFAN.SK 1.2.2024
MOTOLEVEL.com 19.11.2023
MOTOLEVEL.com 19.11.2023
News1.cz 31.10.2023
News1.cz 31.10.2023
MOTOLEVEL.com 28.8.2023
MOTOLEVEL.com 28.8.2023

Získejte blok s autogramami FIM majstrov sveta 2023!

V novembri sa zástupcovia spoločnosti JG Moto Action, z.s. zúčastnili akcie FIM Awards, kde požiadali majstrov sveta o podpis bloku s plagátmi.

Tento blok obsahuje celkom 40 plagátov, vrátane autogramov. Rozhodli sa, že vzhľadom na hodnotu akú má, o neho usporiadajú aukciu.

Karlos "Terminátor" Vémola a rapper Refew zahájili 2.ročník Moto Gala Night

Celkem 390 lidí navštívilo 11.11.2023 druhý ročník Moto Gala Night v pražské Restauraci Columna. Tématem večera bylo tentokrát MMA jako symbol bojovnosti a tvrdé práce motokrosařů.

Zájem o 2.ročník Moto Gala Night je enormní, organizátoři hlásí vyprodáno a už mluví o 3.ročníku!

Prodej vstupenek na druhý ročník Moto Gala Night byl spuštěn 12. června a jen o měsíc a půl později hlásili organizátoři vyprodáno. Je tak jasné, že pražská restaurace Columna bude 11. listopadu praskat ve švech.

Jiří Čepelák prozradil složení letošní sestavy na národy v živém vysílání Scrub&Talk.

Jiří Čepelák, manažer národního týmu pro MXoN, prozradil složení letošní sestavy na národy, které se uskuteční ve francouzském Ernee o víkendu 7. a 8. října. 

SMF prevzala záštitu nad galavečerom Moto Gala Night!

Galavečer, ktorý vznikol v októbri roku 2022 v živom vysielaní Scrub & Talk na instagrame Jozefa Gažúra, bývalého motokrosového pretekára so slovenskými koreňmi a komentátora MXGP na stanici Eurosport 2 sa rozhodla podporiť Slovenská motocyklová federácia tým, že prevzala nad akciou záštitu. 

MOTOLEVEL.com 13.7.2023
MOTOLEVEL.com 13.7.2023

Marek Krejčí pojede v Lokti EMX300 na Fanticu!

Mezi moje největší "partnery" patří můj kamarád Pepa Gažúr, který mi pomáhá ve velké míře co se týče podpory na tento závod a dohodl mi spolupráci hned s několika partnery. Jmenovitě např. BO Motor Oil, Mefo, 69 components a ACI.

MOTOzpravodaj 13.7.2023
MOTOzpravodaj 13.7.2023

Galavečer Moto Gala Night, který oslavuje motorsport, se vrací do Prahy!

Sotva skončil první ročník galavečera Moto Gala Night, organizátoři začali pracovat na ročníku druhém. Není se čemu divit – laťka byla nastavena vysoko a očekávání od dalšího ročníku jsou veliká. Oproti prvnímu ročníku se budou vstupenky tentokrát prodávat přes Ticketportal, a to ve třech vlnách.

NOVINYKRAJE.cz 15.6.2023
NOVINYKRAJE.cz 15.6.2023

Prodej vstupenek na 2.ročník akce Moto Gala Night bude zahájen na konci června

Prodej 1.vlny bude spuštěn už 26.června. Unikátní link obdrží primárně motokrosové týmy a jezdci, kteří startují na MMČR. To zahrnuje management týmu, jezdce a jejich nejbližší, mechaniky, případně další zainteresované. 

STROPcast Celiska #vApexu 8.3.2023
STROPcast Celiska #vApexu 8.3.2023

Polonahý tančili na stolech!

Moto Gala Night je ojedinělý projekt, který v jednom společenském večeru spojil takřka celou motokrosovou komunitu. Za touto myšlenkou a realizací stojí Pepa Gažúr, kterého jsme museli vyzpovídat.  

MOTOLEVEL.com 11.1.2023
MOTOLEVEL.com 11.1.2023

MOTO GALA NIGHT se vydařil!

V sobotu 7.1.2023 proběhl v Restauraci Columna v Praze 1. ročník akce Moto Gala Night, která je oslavou motorsportu. Na galavečer přišlo celkem 331 hostů, což na poprvé není vůbec špatný výsledek.

CNN Prima News 5.1.2023
CNN Prima News 5.1.2023

Rozhovor na CNN Prima News

Josef Gažúr a Daniel Mandys v pořadu Nový den o motokrose a Moto Gala Night.

Motorkari.cz 15.12.2022
Motorkari.cz 15.12.2022

Blíží se první ročník Moto Gala Night v Praze

První lednový víkend se chystá zajímavý galavečer pro všechny fanoušky motosportu. 


VÝROČNÍ ZPRÁVY