SEZNAMTE SE: Náš svěřenec pro sezónu 2024 - Matyáš Nečas

28.03.2024

Matyáš, ale všichni mu říkají Maty, mladý kluk z Ústeckého kraje, který od svých pěti let  jezdí na motorce a miluje to! Rád na sobě pracuje a chce se každým závodem zlepšovat. Rozhodli jsme se tedy, že jej v sezóně 2024 materiálně podpoříme a vezmeme si jej pod svá křídla.

Práce s ním je motivující, protože nás baví sledovat jeho výkonností progres. V jeho věku se to často v motokrosu láme - zda opravdu tento sport budete dělat naplno nebo se budete věnovat jiným věcem. 

Snažíme se to k tomu přistupovat tak, aby ho ježdění bavilo a těšil se na každý trénink. Dobré výsledky jsou pak už jen odměna.


Maty jezdí na motorce od svých 5 let. K tomuto sportu ho vedl jeho táta, který má zálibu v motorkách. Rodina ho koneckonců podporuje v jeho koníčku dodnes. Maty sice nepatří mezi přední české závodníky, ale každou motohodinu si užívá naplno. Vážná zranění se mu zatím vyhýbají a my věříme, že tomu tak zůstane nadále.

,,Chtěl bych vyjádřit velkou vděčnost celému týmu ze spolku JG Moto Action a také partnerům, které pro mě dokázali sehnat. Věřím, že se díky podpoře, které se mi dostává, dokážu zlepšovat a motivace mě neopustí." 


FOTO: Denisa Gažúr Fousová


PARTNEŘI

Děkujeme, že spolu s námi podporujete Matyho!