Czech MX NewsPoskytujeme vždy aktuální informace z české motokrosové scény. Dění ze závodů, foto a video reporty, rozhovory, hodnocení, ankety, zajímavosti, soutěže a mnoho dalšího. 


Články

Na začátku září jsme spustili na našem instagramu výzvu, určenou motokrosovým závodníkům. Kdokoliv si mohl přes naše webové stránky požádat o finanční podporu na sezónu 2024.

Přišlo nám desítky žádostí, z nichž měli členové našeho spolku za úkol vybrat jednoho jezdce. Nicméně rozhodnutí nebylo jednoduché, a tak byli vybráni hned dva - Jakub Jakl a...

Díky letošní spolupráci s MOTOLEVEL.com jsme se dostali také na MXoN v Ernée, což vedlo k další skvělé spolupráci, a to rovnou na článku pro CZECH MOTOCROSS časopis, který vzniká pod rukama skvělého týmu profesionálů.

Na 160 stránkách kvalitního obsahu se můžete dočíst o všem, co nám sezóna 2023 přinesla.

PŘEDPRODEJ nového čísla a...

Celkem 390 lidí navštívilo 11.11.2023 druhý ročník Moto Gala Night v pražské Restauraci Columna. Tématem večera bylo tentokrát MMA jako symbol bojovnosti a tvrdé práce motokrosařů.

V rámci zahajovací show vystoupil rapper Erik Gábor alias Refew se svojí motivační písní "Než světla zhasnou", za kterou získal platinovou desku. Píseň je o pádech...

O víkendu 6. - 8. října 2023 se uskutečnil 76. ročník Monster Energy FIM Motocross of Nations. Celkem 37 národních týmů vybralo své tři nejlepší jezdce, kteří bojovali o velmi ceněnou Chamberlain Trophy. Závody se přitom měly ve francouzském Ernée konat už v roce 2020, ale kvůli pandemii COVID-19 byly zrušeny. Moto Club Ernée byl navíc v rámci MXGP...

Další sezóna HT WOOD MMČR motokrosu je za námi. Závěrečný závod se odjel v neděli 1. října na trati v Přerově. Byť bylo téměř jasné, komu budou tituly rozdány, čekalo se do poslední chvíle, zda ještě nezasáhne "vyšší moc" (chyba jezdců, zranění, technika). Mohli jsme tak sledovat napínavé souboje.


Aktuálně na Instagramu


Partneři 

Staňte se také partnerem a buďte vidět! Rádi zpropagujeme vaše produkty či služby.